SSS

Sıkça Sorulan Sorular

 

Ana temel hizmetlerimizin ilkini web tasarım oluşturuyor. Sonrasında Sosyal Medya Hesap Yönetimi Hizmetimiz ve Sanaltur Hizmetimiz oluşturuyor. Diğer hizmetlerimiz web tabanlı olduğundan hizmetlerimizi öncelikliklendirirken müşteri taleplerini baz alıyoruz.

Web Tasarım

Sosyal Medya Hsap Yönetimi

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

QR Menü Sistemleri

Sanaltur 

İçerik Hizmeti

Google Reklamcılığı

Yazılım Himeti

Tektash Medya, Web Yazılım ve Dijital uyumluluk rehberliğiyle Dijital Pazarlamada var olan neredeyse tüm sorunlara çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Tam 12 Yıldır. Sektörün öncü tüm isimleriyle istişare ederek, gelişimimizi sürdürüyoruz.

Tektash Medya, diğer dijital pazarlama ajanslarından farklı olarak performans odaklı çalışır. Hizmet verdiği her alanda müşterinin ihtiyaç duyduğu performansın sağlanması koşuluyla çalışmaya başlar. Biz sadece bir dijital pazarlama ajansı değiliz, biz aynı zamanda biz performans ajansıyız.

Müşterilerimize yeterince hızlı dönüşler sağlamamıza rağmen bazen iş yoğunluğumuzun sebebiyle gecikmeler yaşayabiliyoruz. Tektash Medya, teknolojinin tüm alanlarından faydalandığı gibi yapay zeka entegrasyonları ile müşterilerine daha hızlı çözümler sunmaktadır.

Hizmet verirken her müşterimizi mevcutta bulunan müşterilerimize benzetmiyor, her müşterimiz için yeni vaka olarak çalışma gerçekleştiriyoruz. Araştırmalarımızı sektörel, marka olarak yaptıktan sonra müşterimizin isteklerine uygun sonuçlar almak için ekstra yöntemlerimizle çalışmalar yapıyoruz. Böylece sektör farketmeksizin her alanda hizmet sağlamaya özen gösteriyoruz.

Bize ulaşın

Size En İyi Teklifi Sunuyoruz

Hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Çalışma saatlerimiz :
Hafta İçi: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 14:00 arasıdır.

Adres: Döşeme, Emlak Evleri, 42. Sk Kardelen Apt. No:19/B Seyhan / Adana / TR

Telefon:

+90 (322) 245 01 91

Ücretsiz Danışmanlık Formu