Hakkımızda

Mükemmelliği sunmaya adanmışlık

Herkesin bir hikayesi var. İşte bizimki.

Başlangıç

Tektash Medya Yolculuğu 2012 yılında hobi amaçlı yapılan websitelerin pozitif yorumlar alarak cesaretlendirilmesi sonucu var oldu. Serhat Tektaş ve Mutlu Demirkapı isimlerinin yan yana gelmesi ile başlayan yolculuk Adana’da hala işletmelerin dijital alandaki performanslarını en iyiye çekmek üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Tektash Medya olarak, dijital dünyada müşterilerimize sürdürülebilir büyümeleri için yol gösteriyoruz. Web tasarım, SEO, sosyal medya yönetimi ve sanal turlar gibi geniş bir yelpazedeki hizmetlerimizle, müşterilerimizin dijital varlığını en üst seviyeye çıkarıp markalarını ön plana çıkarıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, yaratıcı çözümler üretiyor ve onların hedeflerine ulaşmalarını destekliyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak, sektördeki en son trendleri ve teknolojileri takip ediyor, yenilikçi stratejiler geliştiriyoruz. Hedefimiz, müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunurken, etkili dijital pazarlama çözümleri sunarak sektörde liderliği sürdürmek.

dijital çözümler

Çözüm Odaklıyız

Tektash Medya olarak, karşılaştığımız her zorluk veya ihtiyaç, bizim için yeni bir çözüm fırsatı demektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanır, sorunları tespit eder ve yaratıcı çözümler üreterek onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluruz. Esnek bir yaklaşımla, her bir proje veya iş birliği için özgün ve etkili çözümler geliştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. 

neden biz?

İş dünyasının kaotik olabileceğini biliyoruz. İşte biz tamda burada devreye giriyoruz. İhtiyaç duyulan dengeyi sağlamaya odaklandık. Bunu müşterilerimizle gerçek ortaklıklar kurarak başarıyoruz. Bizimle çalıştığınızda, sorunlarınızı ve hedeflerinizi anlayan bir ekiple çalışıyor olduğunuzu anlayacaksınız. Çözemediğiniz karmaşıklığın ortasında düzeni bulmanıza yardımcı olacağız.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Kültürümüz, bizi rakiplerimizden ayıran en temel özellik olarak inşa edilmiştir.

Tutku

Üstün bir deneyim sunma konusunda son derece heyecanlıyız.

Saygı

Zor durumlarda bile birbirimize karşı kibar ve nazikiz.

Aidiyet

İşimizi yapma ve ortak bir hedef doğrultusunda çalışma gücüne sahibiz.

Birliktelik

Bir ekip olarak çalışıyoruz ve kusursuz bir deneyim yaratmak için birbirimize güveniyoruz.

Tecrübeye dayalı bir ekibiz

Alanında en iyi olma hedefi olan, hizmet ve teknik becerilerini her geçen gün geliştiren canlı bir ekibi bir araya getirerek ağımızı ulusal düzeyde oluşturmaya devam ediyoruz.

Birlikte daha iyiyiz

İşin önemli olduğunu biliyoruz ama eğlenmenin de önemi öyle! Tüm ortaklıklarımıza saygı duyuyoruz ve kritik sorunları çözen ve aynı zamanda yüzünüzde bir gülümseme bırakan eğlenceli yollarla meşgul olmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

İşimizi seviyoruz ve müşterilerimize yardım etmeyi seviyoruz. Size yardımcı olmak bizim için bir keyif.

Bize ulaşın

Size En İyi Teklifi Sunuyoruz

Hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Çalışma saatlerimiz :
Hafta İçi: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 14:00 arasıdır.

Adres: Döşeme, Emlak Evleri, 42. Sk Kardelen Apt. No:19/B Seyhan / Adana / TR

Telefon:

+90 (322) 245 01 91

Ücretsiz Danışmanlık Formu