Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Tektash Medya İçin

Hangi bilgileri topluyoruz?

Bizimle etkileşime geçtiğinizde adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi/adreslerinizi, telefon numaranızı/numaralarınızı ve uygun olduğu durumlarda doğum tarihinizi toplayabiliriz.

Bilgileri nasıl topluyoruz?

Bizimle etkileşime geçtiğinizde hakkınızda bilgi toplayabiliriz. Örneğin, faaliyetlerimizle ilgili olarak iletişime geçtiğinizde, destekçi olarak kaydolduğunuzda, bilgi gönderip aldığınızda veya bir dilekçeyi imzaladığınızda, bize özel olarak ve bilerek kişisel bilgilerinizi vermiş olursunuz. Üçüncü taraflardan da sizin hakkınızda bilgi alabiliriz; ancak yalnızca onlara bilgilerinizi paylaşma izni vermiş olmanız gerekir.

Gizlilik

Web sitemiz aracılığıyla bağlantı verilenler de dahil olmak üzere, Charity’nin sahibi olmadığı veya yönetmediği web siteleri tarafından toplanan verilerin gizliliğinden sorumlu olmayacağız.

Şikayet etmek

Yanıttan memnun kalmazsanız lütfen endişelerinizi açıklayan ayrıntılarla birlikte info@tektashmedya.com adresinden bizimle iletişime geçin. Şikayetinizi inceleyip doğru prosedürlerin izlenip izlenmediğini araştıracağız ve size uygun şekilde yanıt vereceğiz. Bu araştırmayı şikayetinizi aldıktan sonra 15 iş günü içinde tamamlamayı hedefliyoruz ancak bazı durumlarda bu süre daha da uzayabilir. Yanıttan hala memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.