Sosyal Medya
Hesaplarınızı Büyütün!

  • Resim veya post paylaşmak, takipleşmek sosyal medya hesaplarınızı büyütmeye yeterli gelmeyebilir. Kullanıcılar sizlerden daha fazlasını beklerler. Aradaki bağ kuvvetlendikçe işiniz büyür, buda daha fazla gelir anlamı taşır. Bunun için kesinlikle profesyonel yardım almanız gerekiyor.

Sosyal Medya yönetimi ve Sosyal Medya Pazarlaması ile ilgili yardım almak ister misiniz?

Doğru Kitle Belirleme
Sosyal medya hesaplarınızda doğru kitleyle buluşun.
Dost Reklamlar
Dönüşüm oranı yüksek kazançlı reklamlarla tanışın
Hızlı Büyüme
Sosyal medya hesaplarınızdan bütçenize yansıyan büyümeyi izleyin.
right_bottom_02right_bottom_01

Kitleniz ile bağ kurun

Cep telefonu ve sosyal medya hesaplarının gücü her geçen gün artıyor. Bu gücün doğru kullanıldığında işletmenizin ve gelirinizdeki büyümeyi gözle görülür oranda fark edebilirsiniz. Her gün binlerce aramanın yapıldığı, binlerce ürünlerin satışına aracılık eden sosyal medya hesaplarının profesyonel bir yönetime ihtiyacı var. Şimdi başlamaya ne dersiniz?

Sosyal Medya, neden önemlidir?

İşletmeniz nerede olursa olsun, hedef kitlenize sosyal medya platformları aracılığiyle hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uygun reklam maliyetleri ile hem ürünlerinizi hem de marka bilinirliğinizi daha fazla kitleye ulaştırma imkanınız bulunmaktadır. İşletmeler yeni ürünlerini, duyuruları, kampanyaları hızlı bir şekilde sosyal medya üzerinden milyonlarca kişiye ulaştırma imkanına sahip oluyor. Hem de hedef kitlelerini tanıyabilme ve ölçümleyebilme imkanına sahip oluyorlar.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya yönetimi ile marka bilinirliğini, müşteri sadakatini, gelirinizi ve daha fazlasını kazanmanıza yardımcı olabiliriz.
Sosyal Medya Reklam Stratejisi ve Danışmanlığı
Mevcut sosyal reklam hesabınızı denetledikten sonra, E-ticaret işinize en uygun kitle hedefleme ve bütçe seçeneklerini belirlemenize yardımcı olacağız.
Sosyal Medya Tasarımı
Yetenekli sosyal medya tasarımcılarımız ile profesyonel ve göz alıcı tasarımlar ortaya çıkarıyoruz.
Sosyal Medya Reklamları
Sosyal Medya Reklamları ile doğru hedef kitleye nasıl ulaşabileceğinizi, satışlarınızı nasıl arttırabileceğinizi ve nasıl müşteri sadakati yaratabileceğinizi bizimle keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Bizimle hemen iletişime geçebilir ve eşsiz tasarıma sahip bir arayüz, hızlı ve performans sağlayacak bir web sitesi ile işinizi dijital platforma taşıyabilir veya büyütebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sık Sorulan Sorular

Sosyal Medya Nedir?

İnsanların birbirleriyle çevrimiçi olarak sosyal olarak etkileşime girmesini sağlayan çeşitli web tabanlı platformları, uygulamaları ve teknolojileri tanımlamak için kullanılan bir terim.

Sosyal medya sitelerine ve uygulamalarına FacebookYouTube, InstagramTwitter bazı örnekleri verebiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimini, dijital pazarlama ve sosyal medya stratejilerinizi destekleyen bir uygulama olarak nitelendirebiliriz. Etkili bir sosyal medya stratejisi ve pazarlaması yürütmenin önemli parçasıdır. Çünkü markanızın nasıl büyüyeceği, kullanıcılar ile gerekli bağın kurulması (içerik yayınlamayı, müşterilerle etkileşim kuralları vb.) anlatımını en iyi sosyal medya yönetimi açıklar.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yönetiminin en temel noktası, planlamadır. Neyi nasıl ne için yapılacağı, ve stratejisi belirlenir. Bundan sonraki süreçte zamanlama ölçümü gerçekleşir. Gönderiler ve içerikler bu zaman dilimine göre kullanıcıya ulaşmak için paylaşıma açılır.

Sosyal medya yönetimin temel noktaları dışında gelişmiş pazarlama reklam tasarım gibi detayları vardır. Daha profesyonel bir hizmet için iletişime geçebilirsiniz.

Etkili Sosyal Medya Yönetimi Nasıldır?

Etkili sosyal medya yönetimi, stratejisi ve planlanması doğru yapılan yönetim modelidir. Sonuçları doğru doğru yola çıkan sosyal medya yönetimi etkili yönetim şekli olarak bilinir. 

Sektörel bilgi, doğru planlama ve yönetim tecrübesi, etkili sosyal medya yönetimi için oldukça önemlidir.

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarındaki çevrimiçi varlığınızı, gönderdiğiniz içeriği oluşturarak, yayınlayarak ve analiz ederek yönetme sürecidir.

Kurumsal firmalarda süreç marka ve ürün tanımı üzerine kurgulanır. Marka değerleri, stratejileri göz önünde bulunarak süreç ilerletilir.

Kişisel Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Kişisel sosyal medya yönetimi, kişinin kurguladığı ve arzu ettiği hedefleme ile planlanır. Paylaşımlar, reklamlar ve pazarlama stratejileri yapılan görüşmelerden sonra ortaya çıkar. Yöntem ve yönetim modeli kalite konusunda sekteye uğramaz. Mutlak etkili yönetim şekli bireysel sosyal medya yönetim süreçlerinde de önemlidir.

Sosyal Medya Reklam Türleri Nelerdir?

Soyal Medya Reklam Türleri;

  • Advertorial Reklam Modeli
  • Interstitial
  • Page Skin Reklam Modeli
  • Pop-Up Reklam Modeli
  • Native Reklam Modeli
  • Maling Reklam Modeli
  • Rollover Reklam Modeli

Şeklinde sıralanabilir.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya reklam yönetimi, yönetilen sayfanın hedef kitlesi belirlenerek başlanır. Doğru kitleyi belirlemek, doğru sonuçlar almayı doğurur. Kitle belirlendikten sonra, verimlilik araştırmaları doğrultusunda reklam modellerine karar verilir. Ardından reklamın görsel ve yazı içerikleri belirlenerek hazır hale getirilir.

Sosyal Medya Hakkında

Yazılarımız