Yükselmekten Korkmayın!
SEO İle Tanışın.

  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile işletmenizi arama motorlarında en üst sıraya kadar çıkartabilirsiniz. Sıralamanız yükseldikçe, trafiğiniz de yükselir. Böylece en işlek caddede bile sahip olacağınızdan daha fazla ziyaretçiye sahip olabilirsiniz. SEO kazanç aralığınızı belirleyen en önemli faktördür. Sitenizi arama motorları ile uyumlu hale getirerek daha iyi bir gelir seviyesine, daha yüksek bir trafiğe sahip olabilirsiniz. Google ve diğer arama motorlarının sizden istenilen şartları yerine getirme konusunda göstereceğiniz özen, sıralamanızı belirler. Sizde sıralamanızı iyileştirmek, performansınızı artırmak için SEO hizmeti almalızınız.

Performans garantili SEO hizmeti almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu SEO
Optimizasyon
Tüm arama motorları ile dostluğun keyfini sürün.
Performans
Daha fazla ziyaret edilmenin ve kazanmanın hazını yaşayın.
Şaşırtıcı Sonuç
Optimizasyon ve Performansınızın sizi uçurduğuna şahit olun.
right_bottom_02right_bottom_01

Sıralamanızı Değiştirin

Arama motorlarındaki sıralamanız, kazanma sınırlarınızı belirler. Hedef anahtar kelimede iyi bir konumda olmak, istediğiniz ve arzu ettiğiniz koşulları sağlamanıza imkan tanır. Şimdi sizde sıralamanızı değiştirmek, daha fazla yükselmek için %100 performans garantisi sunduğumuz SEO himzeti için iletişime geçebilirsiniz.

SEO, neden bu kadar önemlidir?

SEO neden önemlidir? Dijital platforma taşınmanın en önemli nedeni, daha fazla kitleye hitap etmek ve daha fazla ziyaret ile kazanmaktır. Hedeflediğiniz bu ziyaretler arama motorları tarafından yönlendirilir. Hedef kitlenizin bulunduğu anahtar kelimelerde iyileşme gösterdikçe daha fazla ziyaret alırsınız. İyi bir arama motoru optimizasyonu (SEO) sizleri hedeflediğiniz noktaya ulaştıracaktır.

Google ADS Reklamları
Google Ads SEO'nun en önemli bileşenlerindendir. Daha doğru bir reklam kontrolü, SEO için belirleyicidir.
Güçlü İçerik
Sitenize gelen ziyaretçilerin ilgisini çekecek içerikler, SEO için olmazsa olmaz kriterdir.
Sosyal Medya
Sosyal Medya ile kullanıcı bağı ve reklamları SEO'nun besin kaynağıdır. Doğru kontrol, hedefe götürür.
Site Mimarisi
Enter description here...

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Bizimle hemen iletişime geçebilir ve eşsiz tasarıma sahip, hızlı ve performans sağlayacak web sitesi sahibi olabilir işinizi dijital platforma taşımanıza profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Sık Sorulan Sorular

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir? SEO Açılımı?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web arama motorlarının, aranan içeriği ”arama sonuç” yöntemiyle bulunacak içeriği optimize etme çalışmasıdır. Yani daha açmak gerekirse bir web sitesi veya web sayfasının arama motoru(Google, Yandex, Bing vb) kullanıcılarına gösterimi artırarak  web sitesi ziyaretlerinin kalitesini ve miktarını artırma uygulamasıdır.

SEOnasıl yapılır?

SEO’ya başlamak için ilk önce kullanıcı dostu, hızlı ve iyi kurgulanmış bir web sitesine sahip olmanız gerekiyor. Ziyaretçilere iyi bir deneyim yaşatmak için ilk ihtiyaç duyulan şey bu. Daha sonrasında iç optimizasyon ile site hataları yok edilip, sorunlar düzeltilmelidir.

Sorunların tespitinde screaming frog ve semrush araçları kullanılabilir. Hemen ardından başlayan dış optimizasyon çalışmaları ile arama motorlarında sıralama alma süreci başlar.

SEO sabır işidir. Performansın gözle görülür hale gelmesi için zamana ihtiyaç vardır.

SEO Hizmeti Nasıl Alınır?

SEO çalışması ciddi uğraş ve emek isteyen uzun soluklu bir çalışmadır. Bu çalışmanın doğru kullanımının ciddi faydaları vardır. SEO hizmeti işinde uzman ajans ve profesyonellerden alınmalıdır. Doğru yürütülmeyen süreç sıralama kaybettirebilir, hatta spam durumuna düşürüp arama motorundan cezalandırılmanıza sebebiyet verebilir.

Doğru bir çalışma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Türkiye'de İşe Yarar mı?

Arama motoru optimizasyonu (SEO) tüm arama motorlarında işe yarayan bir süreçtir. Arama motorlarının faaliyet yürüttüğü tüm ilkeler işe yarar ülkeler konumundadır. Türkiye’de dünyada ki tüm ülkeler gibi SEO’nun işe yaradığı ve tüm web sitelerinin fayda sağlayacağı ülkelerdendir.

SEO Fiyatları Pahalı mıdır?

SEO fiyatları performans ve çalışma şekline göre değişiklik gösterebilmektedir. Pahalı kelimesinin doğru hizmetin karşılığı olmadığını söylemekte fayda var. SEO ilgi gösterilmesi gereken en önemli dijital pazarlama aracıdır. Uygun fiyatlar ile hizmet almak mümkündür. Fiyatları belirlerken alınacak hizmetin içeriği de son derece önemlidir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Yazılarımız