Siz Açınızı
Değiştirmeyin!

  • Müşterilerinizin dijital platformda mağaza deneyimi yaşamasını ister misiniz? Böylece hem mağaza sıcaklığını, hem iş yerinizin sağladığı tüm olanakları onlara sunabilirsiniz. Şimdi 360° Çekim deneyimi ile müşterilerinizle buluşmanın tam zamanı.

360° Çekim çalışması ile ilgili tüm detaylar için sitemizi inceleyebilir yada hemen teklif alabilirsiniz.

Tanıtın
Markanızı ve ürünlerinizi mağazanızdaki gibi tanıtın.
Fark Yaratın
En etkili sunumlarla, rakiplerinizden bir kaç adım öne geçin.
Etkileyin
Ziyaretçilerinizi, online deneyimde etkilemeyi başarın.
right_bottom_02right_bottom_01

Sanal Turla Dünyaya Açılın

Otelinizin, restaurantınızın, eğitim merkezinizin, fabrikanızın, kuruluşunuzun işletmenizin veya iş yerinizin tanıtımını yapmak, vizyonunuzu ve amaçlarınızı daha iyi yansıtmak, rakiplerinize fark atmak istiyorsanız Tektash Medya ile ilk adımı atabilirsiniz.

360° Çekim ve Sanal Tur
Neden Önemli?

Geleneksel reklam araçlarından ziyade internet kullanıcısının ve web site ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek, firmanıza güven oluşturacak tanıtımlar yaptıracaksınız.

Profesyonel ekip
Alanında tecrübeli fotoğrafçılarımız ve art direktörlerimiz ile birlikte mekanlarınızın yaratıcı ve benzersiz bir şekilde sergilenmesi adına başarılı çalışmalara imza atıyoruz.
En iyi fiyat garantisi
İş yerinizin metrekaresine, çekim yapılacak yer ve fotoğraf sayısına, sektörünüze ve kullanılacak ekipmana göre belirlenen kaliteli fiyat stratejimizle sizleri en iyisi ile tanıştırıyoruz.
Tecrübe ve Farkındalık
Tektash Medya, dijital arenada yıllardır onlarca firma ile çalışmış kampanyalarını yürütmüş, sektörünüzün ve web sitenizin ihtiyaçlarını belirleyecek tecrübeye sahip.
Geniş hizmet aralığı
Sanal tur hizmetimiz dışında; ürün katalog çekimi, panoramik çekim, hava fotoğrafçılığı hizmetleri sunuyor, fotoğraf ve video konusunda sizi eşsiz kılıyoruz.

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Bizimle hemen iletişime geçebilir ve eşsiz tasarıma sahip bir arayüz, hızlı ve performans sağlayacak bir web sitesi ile işinizi dijital platforma taşıyabilir veya büyütebilirsiniz.

360° Sanal Tur

Sık Sorulan Sorular

Sanal Tur Nedir (360 derece foto)?

Sanal tur, işletmenizin dijital platformlarda müşteriler tarafından 360 derece açıyla görüntülenmesi ve gezilmesi işlemidir.

Sanal Tur (360° Fotoğraf) Nasıl Çekilir?

360° Fotoğraf çekimi ve sanal tur özel makineler veya özel tasarım lens yardımı ile çekilir. Çekilen görüntüler proğram aracılığı ile düzenlenip hazır hale getirilir.

360 Sanal Tur Programı Var mı?

360° Sanal Tur programları mevcut. Basit ölçekli çekimler yapabileceğiniz araçlar elbette var. Ama bunların hiçbirisi işletmenizin sanal tur deneyimi yaşatacağı düzeyde değildir. Bu konuda yanlış bir izlenim vermek, marka değerinizi olumsuz erkileyebilir.

360° Fotoğraf Çekimi Pahalı mıdır?

360° fotoğraf çekim fiyatları mekana, alana, kare sayısına ürüne göre değişiklik gösterir. Tektash Medya olarak en uygun fiyat uygulaması anlayışı tüm hizmetlerimizde mevcuttur.

360° Sanal Tur

Yazılarımız